Elize, Wijnand en de kids hebben een bezoekje gebracht op de boot. En natuurlijk raakten we niet uitgepraat over het leven in Kapuna. Hun enthousiasme werkt aanstekelijk. We zien ons steeds meer al in het ziekenhuis rondlopen. Nog even een heerlijke loempia gehaald in de stad. Gewoon omdat het nu nog even lekker kan.
Inmiddels is ook ons mooie scheepje/huis verkocht. Bij nieuwe avonturen, hoort afscheid nemen van oude avonturen erbij. Een geweldige woning was het met vele mooie herinneringen. Een traantje bij de overdracht, maar een betere nieuwe eigenaar: Inger (de tweelingzus van Daniëlle) hadden we niet kunnen wensen.
Komende twee weken gaan we onze backpacks inpakken, stopt Daniëlle met haar werk in het revalidatiecentrum, bezoeken we nog even allemaal leuke mensen en hebben we een afscheidsfeest.
Wil je op de hoogte blijven? Lees dan de blogs of volg ons op Facebook (Dijkemaatjes in Papoea Nieuw Guinea) of Instagram (Dijkemaatjespng)
Groet,
de Dijkemaatjes
1 Comment
Ik wens jullie een fijne tijd in Kapuna en Gods nabijheid gewenst. Ook sterkte met het gemis van vrienden en familie.
Een hele mooie tijd samen. Groetjes uit Nederland. Moeder van Elize. Gerda